Posta Gazetesi manşetleri 18 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 18 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 18 Mart 2017 Cumartesi günü sabahında Çanakkale buluşması manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

18 Mart 2017 - 08:15

 Posta gazetesi manşetlerine 18 Mart 2017 Cumartesi günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 18 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Çanakkale'de Zaferin 102. yılı, Rüzgar Çetin'in kaza yaptığı lüks Porshe satılıyor, Deniz Akkaya: Mahalle baskısı vız gelir, Miras kalan ana sütüyle hayata tutundu, O öğrenciler tahliye edildi, İş bulmak için 50 kilo verdi, Dilek'i öldüren polise 6 yıl hapis, Fenerbahçe Konya'da yenildi Bırakıyor başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 2 Kahraman şehidin kardeşi en büyük kahramanlık destanının yazıldığı yerde bir araya geldi, "Çanakkale buluşması" manşetiyle habere yer verdi.

Denizde yaşadı denizde öldü: Son sefer başlığıyla habere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 18 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri