Posta gazetesi manşetleri 19 Haziran Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 19 Haziran Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 19 Haziran Pazartesi günü sabahında En baba köprü manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

19 Haziran 2017 - 06:38

Posta gazetesi manşetlerine 19 Haziran 2017 Pazartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Haziran 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hakkarili anten tamircisi Aydın Güder'in 8 yaşındaki kızı Yağmur'un en büyük hayali İstanbul'daki boğaz köprülerini görmekti. Baba Güder maddi imkanı olmadığı için kızını İstanbul'a götüremedi. Ama kızı için 48 saat uyumadı ve boğaz köprüsünün ışık ve ses sistemli maketini yaptı. Martı ve vapur sesleri eşliğinde rengarenk boğaz köprüsünü odasında gören Yağmur Benim babam bir tanedir dedi haberine geniş yer veren gazete, "En baba köprü" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 19 Haziran 2017 Pazartesi Posta Gazetesi manşetleri

posta manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..