Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 19 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 19 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 19 Mart 2017 Pazar günü sabahında İki yüzlüler, Eşi benzeri yok manşetleriyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

19 Mart 2017 - 08:07

 Posta gazetesi manşetlerine 19 Mart 2017 Pazar günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 19 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

İnsanlık ne güzel, Halit Ergenç'e teklif yağıyor, Yatak sansürü, Eski aşk krizi, Merkel öyle bir baktı ki, Akıl almaz soygun, Görevimiz özür dilemek, Rekor kırdı, Ortalığı karıştırdılar, Atatürk'süz Çanakkale'ye büyük tepki başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında pazar günü sabahında, Türk bakanların referandum çalışmasını yapmasını engelleyen Avrupa'dan ibretlik manzara. AB nin terör örgütü olarak kabul ettiği PKK, dün Almanya Frankfurt'ta teröristbaşı Abdullah Öcalan fotoğraflarıyla miting yaptı. Kimse çıtını çıkarmadı haberine geniş yer veren gazete, "İki yüzlüler" manşetini attı.

Çanakkale 1915 Köprüsü'nün temeli Lapseki'de dün görkemli bir törenle atıldı. 2023'te bittiğinde Dünyanın en uzun asma köprüsü ünvanını alacak haberine yer veren gazete, " Eşi benzeri yok" başlığını kullandı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 19 Mart 2017 Pazar Posta Gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..