Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 19 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 19 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 19 Mayıs 2017 Cuma günü sabahında İyi ki doğdun İyi ki varsın manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

19 Mayıs 2017 - 07:42

Posta gazetesi manşetlerine 19 Mayıs 2017 Cuma günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 19 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 yıl aradan sonra TÜSİAD'ın (Türkiye Sanayici ve İşadamları Derneği) İstanbul Sabancı Center'daki Yüksek İstişare Konseyi toplantısına  katıldı haberine geniş yer veren gazete, "3 yıl sonra" manşetini attı.

Finike'de yaşayan ve mermer ocaklarına karşı hukuk mücadelesi veren çevreci karı-koca öldürülmüştü. Katil Ali Yumaç, Mermer ocağından biri onları öldürmem için bana 50 bin TL teklif etti dedi haberine geniş yer veren gazete, "Suikast" başlığını attı.

Rekor kutlaması, Kutlu Doğum'un adı Siret Haftası oldu, İptal böyle duyuruldu, Beşiktaş'ta 19 Mayıs, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent Turan; 19 Mayıs'ta yanan Bağımsızlık Ateşi asla sönmeyecek başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 1936'da Atatürk doğum gününü soran İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi'ne 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıktık. Milli Mücadele'yi başlattık. Bu, modern Türkiye'nin doğuşunun başlangıcıdır. O gün benim de ülkemin de doğum günüdür mesajını göndermişti haberine yer veren gazete, "İyi ki doğdun İyi ki varsın" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 19 Mayıs 2017 Cuma Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..