Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 2 Haziran 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 2 Haziran 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 2 Haziran 2017 Cuma günü sabahında Vatanım sensin manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

02 Haziran 2017 - 07:01

Yeni ayın ilk haftasonuna girilirken,,  Posta gazetesi manşetlerine 2 Haziran 2017 Cuma günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Haziran 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 2 Haziran 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Atatürk'e hakaret'e 21 günde tahliye, 

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah tüm sayfa olarak Şırnak şehitlerine yer verildi.
Şırnak Şenoba'da düşen helikopterde 13 askerimiz şehit olmuştu. Şehitlerden Yarbay Songül Yakut 13 yaşında yetim kalmış. Subay olduktan sonra 4 kardeşini okutmuş. FETÖ'nün kumpasıyla atıldığı orduya 2 yıl sonra büyük bir hukuk mücadelesiyle dönmüş. Hiç evlenmemiş. Tek aşkı hep vatan olmuş haberine geniş yer veren gazete, "Vatanım sensin" manşetini attı.

Alçaklar yüzünden alçak uçuş, Denetimden dönüyorlardı, Son görev, 30 yıldır dağlardaydı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 2 Haziran 2017 Cuma Posta Gazetesi manşetleri

posta

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..