Posta Gazetesi manşetleri 2 Nisan 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 2 Nisan 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 2 Nisan 2017 Pazar günü sabahında Avrupa için referandum manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

02 Nisan 2017 - 08:40

 Posta gazetesi manşetlerine 2 Nisan 2017 Pazar günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 2 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Hababam sınıfı'nın Güdük Necmi'si; Büyük Ustaya Veda Günü, Mesut Özil; Kıskançlık krizi, Ece-Ozan Doğulu çiftinin Evliliği kardeşi, kurtardı, Öpmeye doyamadı, 1 ayda 2 kez tarih yazdı, Deniz'in içine Fatih heykeli, Datça'ya UFO düştü, Sahtekar uyanık, Yeşim Salkım; Evlen Evlen nereye kadar? 740 milyon dolar servetleri var, Erkeklerin doya doya ağladığı klip, 10 bin polis alınacak, 1 Nisan reklamı sokağa döktü başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Başbakan Binali Yıldırım, Kanal D-CNN Türk ortak yayınında Posta Gazetesi Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'in Avrupa birliği için referandum yapılacak mı? sorusunu şöyle yanıtladı: Gayet tabii ki. Böyle devam edemeyiz. Biz milletimiz ne derse o yönde yürürüz haberine yer veren gazete, "Avrupa için referandum" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 1 Nisan 2017 Cumartesi Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/5389967.jpg