Posta gazetesi manşetleri 20 Haziran Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 20 Haziran Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 20 Haziran Salı günü sabahında Kadere bak manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

20 Haziran 2017 - 06:39

Posta gazetesi manşetlerine 20 Haziran 2017 Salı günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Haziran 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Mersin'de böbrek hastası 13 yaşındaki Kader Yılmaz'ı ailesi 2013'te bakamıyoruz diye devlet yurduna bıraktı. 1 çocuk sahibi Mustafa Azize Boyraz, Kader'i hastalığın bildiği halde evlat edindi. TIR şoförü Mustafa Boyraz, Kader'in tedavisi için elindeki avucundakini harcadı. Sonunda da iyileşmesi için böbreğini verdi haberine geniş yer veren gazete, "Kadere bak" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 20 Haziran 2017 Salı Posta Gazetesi manşetleri

posta manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..