Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 20 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 20 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 20 Mayıs 2017 Cumartesi günü sabahında İyi ki doğdun Bu sevgi bitmez manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

20 Mayıs 2017 - 08:36

Posta gazetesi manşetlerine 20 Mayıs 2017 Cumartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 20 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Fİ'nin yıldızı Ozan Güven; Aramızda binlerce psikopat var, Yaşı olmayan kadınlar, Bahar ve Nihal kardeşler konuştu; Bizi cicişlere benzetmek bize hakarettir, Baon şişirirken öldü, Yunan adalarında 19 mayıs, Kadınları kim anlamış ki ben anlayayım, Cami hırsızı damdan düştü, Sözcü'ye operasyon; 2 kişi gözaltına alındı, İşte Türkiye farkı, Ölümden döndü, Arınç'a 354 gün hapis başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda halk yine Anıtkabir'e Ata'ya koştu. Kızılay'dan Anıttepe'ye yapılan yürüyüşe binlerce kişi katıldı haberine geniş yer veren gazete, "Bu sevgi bitmez" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 20 Mayıs 2017 Cumartesi Posta Gazetesi manşetleri

posta

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..