Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 21 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 21 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 21 Mart 2017 Salı sabahında Zekai Aksakallı O geceyi anlattı manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

21 Mart 2017 - 07:26

 Posta gazetesi manşetlerine 21 Mart 2017 Salı günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 21 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Giymelik değil bakmalık, Meryem Uzerli kapandı, Ya bırak Fikret'i mikreti, En mutlu Norveç, Emeklilik tarzı, Başbakan Binali Yıldırım'ın sevdiği kuzular uçakta, Şok iddia, Mısırlı magandaya özel tim baskını, Lisede dehşet başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz gecesi Özel Kuvvetler'de Astsubay Ömer Halisdemir, FETÖ'cü general Semih Terzi'yi öldürerek darbeyi engellemşti. Halisdemir'i şehit edenlerin yargılandığı davada Özel Kuvvetler Komutanı Zekai Aksakallı, Ömer'i ben yetiştirdim. O gece 8 kere aradım. Öldür emrini verdim dediği habere geniş yer veren gazete, "O geceyi anlattı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 21 Mart 2017 Salı Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/03/7042670.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..