Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 21 Şubat 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 21 Şubat 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 21 Şubat 2017 Salı ana sayfasında İtiraf ettiler manşetiyle habere yer verdi. Posta 1.sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

21 Şubat 2017 - 07:56

 Posta gazetesi manşetlerine 21 Şubat 2017 Salı günü sabahında  hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Şubat 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 21 Şubat 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Esnafa, çiftçiye, çalışana, işsize müjde; Vergi indiriminden kimler yararlanacak? Esnaf işsizlik maaşı olarak kaç lira alacak? Çiftçinin Ziraat'e borcu kaç ay ertelenecek? Genel Sağlık Sigortası borcu olan ne yapacak? Bavuldaki sevgili, Canım öğretmenim, Sanata benzinli saldırı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişiminde bulunan Özel Kuvvetler'e mensup 36 FETÖ'cü asker dün ilk kez hakim önüne çıktı. Suikastçılar darbe emri aldık, yerine getirdik diye konuştu. Cumhurbaşkanı'nın avukatı Sanıklarda pişmanlık belirtisi yok dedi haberine geniş yer veren gazete, "İtiraf ettiler" manşetiyle haberi okuyucusuna verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 21 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

21 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..