Posta gazetesi manşetleri 21 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 21 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 21 Temmuz Cuma günü sabahında "Tehdit krizi" manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

21 Temmuz 2017 - 08:42

Posta gazetesi manşetlerine 21 Temmuz 2017 Cuma günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Temmuz 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi? 

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?  

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Almanya Dışişleri Bakanı Gabriel, Alman vatandaşı Steudner'in İstanbul'da tutuklanmasının sabırlarını taşırdığını söyledi. Gabriel, Başbakan Merkel'in de onayıyla Türkiye'yi yatırım, turizm ve yardım konusunda tehdit etti. 

Türkiye, Almanya'nın tehditlerine jet karşılık verdi. Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Türk devletinin tehdit ve şantaja boyun eğmeyeceğini Almanya iyi bilir. Bize yapılan tehditlerin karşılığını aynen veririz diye rest çekti haberine geniş yer veren gazete, "Tehdit krizi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 21 Temmuz 2017 Cuma Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..