Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 22 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 22 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 22 Mart 2017 Çarşamba sabahında Bu ne şimdi? manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

22 Mart 2017 - 08:03

 Posta gazetesi manşetlerine 22 Mart 2017 Çarşamba günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 22 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Usta gazetesi Tayfun Talipoğlu'nun kalbi üçüncüye dayanamadı, Şeytanlara ceza, Rus manken Çılgın kız Viktoria Oldintsova Türkiye'ye geliyor, Urfalı robot, Bill Gates 86 milyar dolar ile dünyanın en zengini, Coşkulu nevruz, Türkiye Avrupa'ya hiç bu kadar uzak olmadı, Nişan jesti, Cezaevi hayatını kurtardı, 7 aylık beklendi bir anda öldü, Savcı tahliye istedi hakim reddetti, Bakan Ahmet Arslan: Bizi başkalarıyla karıştırmayın başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Amerika, İngiltere, Türkiye'yi 9 Arap ve Afrika ülkesiyle aynı kategoriye koydu. İstanbul'dan bu iki ülkeye gidecek olanlar uçağa cep telefonundan büyük elektronik cihaz sokamayacak haberine yer veren gazete, "Bu ne şimdi?" manşetiyle haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 22 Mart 2017 Çarşamba Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/03/7772132.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..