Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 22 Şubat 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 22 Şubat 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 22 Şubat 2017 Çarşamba ana sayfasında Zekai Paşa Kahraman aslanım diyerek kucakladı ve "Şehidi alnından öptü" manşetiyle habere yer verdi. Posta 1.sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

22 Şubat 2017 - 08:06

 Posta gazetesi manşetlerine 22 Şubat 2017 Çarşamba günü sabahında  hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Şubat 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 22 Şubat 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Konutta tarihi kampanya, Karı Koca yönetimi, Mesut Özil özel izinle sevgilisine geldi, Çile'de ilk 10'dayız, FETÖ'nün imamı Zekeriya Kuzu: Karakolda doğru söyler mahkemede şaşar, 25 bin mermi getirdik, Balıkesir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur: Halkın hakemliğine güveniyoruz, Tecavüz dehşeti bir aileyi bitirdi, Vekilliği düşürüldü, Başbakan'dan Bozkurt İşareti, Son yolculuk başlıuklarıyla 1.sayfasından gördüğü haberleri.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Darbeyi canı pahasına engelleyen ve kanlar içinde yerde yatan Astsubay Ömerhalisdemir'i komutanı Zekai Paşa Kahraman aslanım diyerek kucakladı ve "Şehidi alnından öptü" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 22 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

22 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..