Posta gazetesi manşetleri 22 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 22 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 22 Temmuz Cumartesi günü sabahında "Bodrum Mücizesi" manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

22 Temmuz 2017 - 08:11

Posta gazetesi manşetlerine 22 Temmuz 2017 Cumartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Temmuz 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi? 

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?  

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Bodrum açıklarında 01:31'de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki 16 saniyelik deprem Ege bölgesi ve Yunan adası Kos'ta büyük korku yarattı. 4 atom bombası gücündeki depremde Türkiye'de can kaybı olmadı. Ancak Kos'ta 1'i Türk 2 kişi öldü. Kayalık zemini ve binaların 2007'den beri kurallara uygun yapılması Bodrum'da olası felaketi önlşedi haberine geniş yer veren gazete, "Bodrum Mücizesi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 22 Temmuz 2017 Cumartesi Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..