Posta Gazetesi manşetleri 23 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 23 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 23 Mart 2017 Perşembe sabahında Ateş çemberi, Erdoğan'dan Avrupa'ya: Hiçbir Batılı huzurla sokağa adım atamaz manşetleriyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

23 Mart 2017 - 07:52

 Posta gazetesi manşetlerine 23 Mart 2017 Perşembe günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 23 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Yaşlı bakım parası alma yolları, Gökçe Bahadır hastanelik oluyordu, İki mutlu iki mutsuz, DEAŞ'lı terörist İngiltere'nin kalbini vurdu: Londra'da terör, Mangal'da Bonzai faciası, Erdoğan ortak yayında, 1 günlük polis polis ablasını kazayla öldürdü başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Böyle dostlar düşman başına! 1 numaralı ortağımız Amerika ile yeni müttefik Rusya, terör örgütü PKK'ya artık açıktan destek veriyor. NATO'daki müttefiğimiz Almanya, Türkiye'ye silah ambargosu koyuyor. Bir diğer NATO ülkesi Norveç ise FETÖ'cü hainlere kucak açıyor haberine geniş yer veren gazete, "Ateş çemberi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün Avrupa'ya şöyle seslendi: Türkiye itilecek, kakılacak, onuru ile oynanacak, bakanları kapılardan kovulacak, vatandaşları yerlerde sürüklenecek bir ülke değildir haberine yer veren Posta gazetesi, "Erdoğan'dan Avrupa'ya: Hiçbir Batılı huzurla sokağa adım atamaz" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Mart 2017 Perşembe Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/03/1584497.jpg