Posta Gazetesi manşetleri 23 Şubat 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 23 Şubat 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 23 Şubat 2017 Perşembe ana sayfasında Evet de hayır da ülkeyi bölmez, Orduda başörtüsü serbest manşetleriyle habere yer verdi. Posta 1.sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

23 Şubat 2017 - 08:07

 Posta gazetesi manşetlerine 23 Şubat 2017 Perşembe günü sabahında  hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Şubat 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 23 Şubat 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Genç iletişimciler ödüllerini aldı, Erkeğin ayakkabı merakı kadını geçti, En mutlu olanlar en az eğitimli olanlar, Dolar 3.59 TL, Ayşe Hatun Önal: Adanalıyım yanımdan kaç, Vuslat Doğan Sabancı: İslam korkusu terör örgütlerine eleman kazandırıyor, Yoğun rezalet başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türk Silahlı Kuvvetleri Kıyafet Yönetmeliği'nde değişiklik yapıldı ve başörtüsü serbest bırakıldı haberine yer veren gazete, "Orduda başörtüsü serbest" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım, Çankaya Köşkü'nde medya yöneticileriyle buluştu. İşte yaptığı açıklamalardan önemli satır başları: "Evet de hayır da ülkeyi bölmez" manşetiyle haberi duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

23 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri