Posta gazetesi manşetleri 23 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 23 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 23 Temmuz Pazar günü sabahında "Vicdan sokağa atıldı" manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

23 Temmuz 2017 - 09:13

Posta gazetesi manşetlerine 23 Temmuz 2017 Pazar günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Temmuz 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi? 

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?  Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Adana Seyhan'da 21:30'da aydınlatma ışıkları çalışmayan sokakta evine doğru yürüyen Turushan Çokseyrek (29) bebek ağlaması duydu. Sesin geldiği yöne döğru gitti. Çöp atılan yerde kadın çantası vardı. Çantanın içine yeni doğmuş bir kız bebek konmuştu. Genç adam, bebeği karakola götürdü. Henüz 1 günlük olan bebeğe polisler Vicdan adını verdi. Polis, bebeği atan vicdansızı arıyor haberine geniş yer veren gazete, "Vicdan sokağa atıldı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Temmuz 2017 Pazar Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..