Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 24 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 24 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 24 Mart 2017 Cuma sabahında Cumhurbaşkanı Erdoğan: Diktatör derseniz ben de Nazi derim manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

24 Mart 2017 - 07:45

 Posta gazetesi manşetlerine 24 Mart 2017 Cuma günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 24 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Emekliye özel bedava ve indirimli hizmetler, Naz Elmas köpeğiyle alışverişte, Tülin Şahin ve Mehmet Özer'in evlilikleri çatırdıyor: Kara bulutlar, Liste açıklandı: Tuba Büyüküstün 17'nci, Serenay Sarıkaya 88'nci, Ebru Yaşar'a 200 Bin TL'lik ikiz hediyesi, Aydın Doğan: İslam düşmanlığı ve ırkçılığa hep birlikte karşı duracağız, İstanbul'da büyük operasyon: 2 Bin polisle 2. kurtkapanı, Rusya'ya uyarı: Bir daha olursa vururuz, Londra canisi öğretmen çıktı, Kurbanlardan biri Kıbrıs Türkü, Katliama kırmızı ışık engel oldu, Avrupa açıklama istedi, Rusya öldürttü başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, CNN Türk- Kanal D ortak yayınından Posta gazetesi Ankara temsilcisi Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı.Erdoğan şöyle dedi: Avrupa'nın Türkiye'ye yaptıkları kabul edilemez. Ksura bakmasınlar, bana Diktatör dedikleri sürece ben de onlara Nazi, faşist diyeceğim haberine geniş yer veren gazete, "Diktatör derseniz ben de Nazi derim" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Mart 2017 Cuma Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/03/5929400.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..