Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 24 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 24 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü sabahında Çocuk katilleri manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

24 Mayıs 2017 - 07:45

 Posta gazetesi manşetlerine 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 24 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Çalışan emeklinin destek primi borcu siliniyor, Mayıs karı, Asena ve Caner'in velayet davası gergin başladı; Mahkemede şov uyarısı, Leydi ve kraliçe ihya etti, James Bond'a veda, Kuzum benim, 76 gündür açlık grevi yapıyorlardı Tutuklandılar, Türkiye'ye yok teröre var başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İngiltere Manchester'da önceki akşam Avrupa'nın en büyük kapalı konser salonu Manchester Arena'da Amerikalı şarkıcı Ariana Grand'nin konseri vardı. Çoğu çocuk olan hayranları 21 bin kişilik salonu doldurmuştu. 00:30'da konser bitti. Herkes salonun metroya çıkan kapısına yöneldi. Metro girişinde bekleyen 22 yaşındaki Salman Abedi çantasındaki bombayı patlattı haberine geniş yer veren gazete, "Çocuk katilleri" manşetini attı.

Ne yasa ne yönetmelik dinleyen kalker kireçtaşı ve taş ocağı şirketleri yüzünden Edirne Keşan'daki dünya harikası Saros Körfezi yok olmak üzere haberine yer veren gazete, "Orman kanunu" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Mayıs 2017 Çarşamba Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..