Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 24 Şubat 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 24 Şubat 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 24 Şubat 2017 Cuma Mahkumlara af gibi düzenleme: Cezaevleri boşalacak manşetleriyle habere yer verdi. Posta 1.sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

24 Şubat 2017 - 07:54

 Posta gazetesi manşetlerine 24 Şubat 2017 Cuma günü sabahında  hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Şubat 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 24 Şubat 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Çikolata diyeti ile 7 günde 3 kilo, Baş ağrısını ilaçsız dindirmenin 10 yolu, Şahidi eski sevgilisi, THY pilotlarına Meryem cezası, Bayıltan fatra, Doları bırak balığa bak, Bizans surlarını defineci yıkacaktı, 16 Nisan beklenecek Suriyeliler vatandaş oluyor, Asansör engeli, Mahkeme kararı: Terlik silahtır, Önce bıraktılar sonra tutukladılar, Beşiktaş Avrupa'da tur atladı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Türkiye'deki 370 cezaevinin toplam kapasitesi 187 bin 351. Cezaevlerinde 200 Bini aşkın kişi var. Bu doluluğu azzaltmaya çalışan Hükümet, 10 yıla kadar kesinleşmiş hapis cezası bulunan suçlulara 1 ay kapalı cezaevinde yattıktan sonra açık cezaevine geçme hakkı tanıdı haberine geniş yer veren gazete, "Mahkumlara af gibi düzenleme: Cezaevleri boşalacak" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

24 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..