Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 25 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 25 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 25 Mart 2017 Cumartesi sabahında Emeklilere seks tuzağı manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

25 Mart 2017 - 07:27

 Posta gazetesi manşetlerine 25 Mart 2017 Cumartesi günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 25 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

65 yaş aylığını kim nasıl alacak?, CHP lideri Kılıçdaroğlu; Önce oy sonra kız isteyecek, Hak ettiği ödülü aldı, Burcu Biricik; Hem Rüküş hem pintiyim, Kuşadasında 11 kişi öldü: 6 ay sonra mülteci faciası, Oylar dosta gidecek korkusu; Türk seçmene Bulgar eziyeti, Bakan Soylu: 10 bin polis alınacak, Mahkemede çığlıklar, Final inancı, Rus Turiste Türkiye uyarısı: Zafer ve Kurt işareti yapmayın, Şehidi pasta yaptılar başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bugün, Kırıkkale'de Gökçe Koç parklarda tanıştığı emeklileri evine çağırdı. Kocası Uğur Koç'da sevişmelerini gizlice kaydetti. Karı koca bu görüntülerle şantaj yapıp onlarca emeklinin maaşını elinden aldı haberine geniş yer veren gazete, "Emeklilere seks tuzağı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 25 Mart 2017 Cumartesi Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/03/8424009.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..