Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 25 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 25 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 25 Mayıs 2017 Perşembe günü sabahında Ana-Oğul, Erdoğan'dan Almanya'ya İncirlik resti; Giderlerse biz de güle güle deriz manşetleriyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

25 Mayıs 2017 - 07:25

 Posta gazetesi manşetlerine 25 Mayıs 2017 Perşembe günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 25 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

31 yaşındaki Irina Shayk  doğum kilolarını vermiş; Yeni anne, Eğlenirken kör oldu, Tam kadro vefa, Kıvanç'ın da dublörü var, Savaş hazırlığı, Ramazan pidesi zamlı geldi, CHP'li vekillerden Volta eylemi, Kaddafi karşıtları eğitmiş, Ankara Belediyesine FETÖ operasyonu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Anne, Şehit polis oğlunun adına dikilen fidanın başında feryat etti; Çok özledim kuzum haberine geniş yer veren gazete, "Ana-Oğul" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı erdoğan, NATO liderler zirvesine katılmak üzere dün Brüksel'e gitti. Zirve sonrası Avrupa Birliği (AB) Konseyi Başkanı Tusk ve AB Komisyonu Başkanı Juncker ile görüşecek haberinegeniş yer veren gazete, "Erdoğan'dan Almanya'ya İncirlik resti; Giderlerse biz de güle güle deriz" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 25 Mayıs 2017 Perşembe Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..