Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 25 Şubat 2017 Posta oku - Cumartesi...

Posta Gazetesi manşetleri 25 Şubat 2017 Posta oku - Cumartesi Gazeteler

Posta gazetesi 25 Şubat 2017 Cumartesi hafta sonunda Katilini buldum anne manşetleriyle habere yer verdi. Posta 1.sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

25 Şubat 2017 - 07:52

 Posta gazetesi manşetlerine 25 Şubat 2017 hafta sonu Cumartesi günü sabahında  hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Şubat 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 25 Şubat 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Emeklinin promosyon alması kolaylaştı, Maçta evlilik teklifi, Ağaoğlu'nun 23 yaşındaki sevgilisi isyan etti Elektrik faturamı düşünürken neredeydiniz? Sevgilisi için evin ortasına hamak kurdu Aşk sen nelere kadirsin, Cumhurbaşkanı Erdoğan: İdam için de referanduma gidebiliriz, Cezaevi açıklaması: Biraz yer sıkışıklığı  var, Kılıçdaroğlu sürprizi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi hafta sonu ana sayfasında, 17 yaşındaki Aleyna, kendisini bebekken terk eden annesi Ümmü Şimşek'le yüzleşmek için izini sürünce korkunç bir cinayeti aydınlığa kavuşturdu. Ümmü Şimşek'i: annesi, ağabeyi, ablası ve iki yeğeni öldürüp boş araziye atmış haberine yer veren gazete, "Katilini buldum anne" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 25 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

25 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..