Posta Gazetesi manşetleri 26 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 26 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 26 Mart 2017 Pazar sabahında Bir dolapta 5 kişi manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

26 Mart 2017 - 08:11

 Posta gazetesi manşetlerine 26 Mart 2017 Pazar günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 26 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Ekrem Sarısu soruları yanıtlıyor; SSK-Bağkur Emekli Sandığı, Galatasaraylı yıldız Sneijder: Bodrum'da 2 milyona villa aldı, Serenay Sarıkaya uyanamadı YGS'yi kaçırdı, Fehriye Evcen'e öpüşme yasağı, Helin Avşar yeniden evlenip çocuk yapacağım, Uğur Yücel ecel terleri döktü; Tabutta fenalaştı, Halil Sezai; Bir şarıyla 10 okula yardım, Galatasaray, Hakan Şükür ve Arif Erdem'i ihraç edemedi, FETÖ, Tatlıses'e bozuk uçak satmış, Hakkari'de sinema, Avrupa birliği için referandum sinyali, Dünya bu anı konuşuyor, 1150 polise acil mesaj; Sakarya'da korkutan tatbikat başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şanlıurfa'da kirayı ödeyemeyince evden atılan 5 kişilik aile eski bir gardıropta yaşıyor haberine geniş yer veren gzete, "Bir dolapta 5 kişi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 26 Mart 2017 Pazar Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/03/4697469.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..