Posta Gazetesi manşetleri 26 Şubat 2017 Posta oku - Pazar Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 26 Şubat 2017 Posta oku - Pazar Gazeteler

Posta gazetesi 26 Şubat 2017 Pazar İşte mutluluk manşetleriyle habere yer verdi. Posta 1.sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

26 Şubat 2017 - 08:17

 Posta gazetesi manşetlerine 26 Şubat 2017 Pazar günü sabahında  hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Şubat 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 26 Şubat 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Nükhet Duru: Aşık olursam yaşına bakmam, Teoman: Kadınlar beni çok alğlattı, Serveti reddetti, Kaçak gelin,  Hey gidi yıllar, Musluk sesi şöhret yaptı, Maganda kurşunu damadı öldürdü, MHP Lideri Bahçeli: Bozkurt işareti eline yakışmış, AK Parti Evet'in startını verdi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında pazar günü sabahı, Sadece bir çift bot, bir boyama kitabı ya da bir kalem çocukların dünyalarını almış gibi gülücük saçmasına yetiyor. Bir grup kadının, yardımseverlerin de desteğiyle köy okullarına gönderdiği hediyeleri alan çocukların yüzü, mutluluğu tarif ediyor haberine geniş yer veren gazete, "İşte mutluluk" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 26 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

26 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..