Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 27 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 27 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 27 Mart 2017 Pazartesi günü sabahında Hakan Şükür ve Arif Erdem Borçtan atıldılar, İnsanlık Nakli manşetleriyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

27 Mart 2017 - 08:02

 Posta gazetesi manşetlerine 27 Mart 2017 Pazartesi haftanın ilk iş günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 27 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Op. Dr. Efekan Coşkunseven: Katarakta kesin çözüm göz hastalıkları yazı dizisi, Şeyda Çoskun ile yaz günlerine incecik girin; 7 günde 5 kilo, Burca göre baharda sevgili bulma rehberi, Dinazor hediye kartları yarın hediye, Manken Tülin Şahin ile Mehmet Özer 2005'te evlenmişti; Çocuk ayırmış, Milli zafer, 1.5 yıl sonra kürtçe isim, Ülkücü saldırısında iki polis yaralandı, Tarım Bakanı Faruk Çelik dün gardrop eve gidip Hurma ailesini ziyaret etti; Dolaptan çıktılar, 3 milyon yeni mülteci gelebilir, İHA tespit etti JÖH imha etti başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Galatasaray, FETÖ'cülükten aranan Hakan Şükür ve Arif Erdem'in kulüp üyeliğinden ihracını reddetmişti. Hükümet sert tepki gösterince dün geri adım atıldı. İki eski futbolcu aidat borcundan ihraç edildi haberine yer veren gazete, "Borçtan atıldılar" manşetini attı.

Ukrayna'dan Tekirdağ'a gelin giden Elizabet Limanska kızının en yakın arkadaşı Gizem'e karaciğer nakli için gönüllü oldu. Ailesi karşı çıkınca da Bir çocuğun ölümüne seyirci kalamam deyip kimseye haber vermeden gizlice nakile gitti haberine yer veren gazete, "İnsanlık Nakli" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 27 Mart 2017 Pazartesi Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/03/2810057.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..