Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 27 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 27 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü sabahında Avrupa Takvimi manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

27 Mayıs 2017 - 09:58

Ramazan'ın ilk oruç sabahında haftasonu Posta gazetesi manşetlerine 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 27 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Melanie'nin bu ceketi 185 bin TL, Oyuncu Yetkin Dikinciler; içimde muhafazakar bir kadın yaşıyor, Silmezsen silerim, Popçu Göksel; Çok evlenme teklifi alıyorum ama hala yalnızım, Erdoğan emir verdi Bütün Arena'lar stadyum oluyor, Amerika'nın en zengin 16'ncı kadını bir Türk, Eektrikli testereyle 7 parçaya böldüler, Robottan harmandalı, İkiz askerleri terör ayırdı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Brüksel dönüşü uçakta gazetecilerle konuştu; Avrupa Birliği ile referandum öncesinde yaşananların geride kalması gerekiyor. Kendilerinden 12 aylık bir takvim aldık. Bunun üzerinde çalışıp gerekli adımları atacağız haberine yer veren gazet, "Avrupa Takvimi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 27 Mayıs 2017 Cumartesi Posta Gazetesi manşetleri

posta

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..