Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 27 Şubat 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 27 Şubat 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 27 Şubat 2017 Pazartesi haftanın ilk iş gününde Ve Goool manşetiyle habere yer verdi. Posta 1.sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

27 Şubat 2017 - 08:01

 Posta gazetesi haftanın yeni iş günü sabahında manşetlerine 27 Şubat 2017 Pazartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Şubat 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 27 Şubat 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Zeynep'in fendi Elif'i yendi, Kuaför'ü Roma'dan, Barış Savaş'tan kurtarıldı, 10 yıldır dokunulmamış 115 milyonu Bankalarda unuttuk, Hayvansevere polis koruması,Erdoğan 63 yaşına girdi: Doğum günü sürprizi, Şımarık çocuk, Veresiye defteri pompalıya karşı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi haftanın ilk iş gününde bu sabah ana sayfasından, Diyarbakırlı Azize Ay, 6 yaşından beri profesyonel futbolcu olmak istiyordu. Hayaline 49 yaşında nihayet kavuştu. Diyarbekirspor formasıyla ilk maçına çıkan Azize Ay'ın iki hedefi var: Bu sezon 21 gol atmak ve Fenerbahçe'ye transfer olmak haberine yer veren gazete, "Ve Goool" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 27 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

27 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..