Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 28 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 28 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 28 Mart 2017 Salı günü sabahındaÖnce vatan manşetliyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

28 Mart 2017 - 07:40

 Posta gazetesi manşetlerine 28 Mart 2017 Salı günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 28 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Çok hafif, Fener'e iyi haber, Gözü dürbün'de eli tetikte, Emre-Yağmur Aşık çifti'nden Kulaklı Baykuş dayağı, Babalık davası mezar açtırdı, Pelin Karahan doğum yaptı; İkinci oğul, Bu neyin kafası, Atilla Taş güldürdü; Ham çökelek şarkısından yargılanmalıydım, Efsane başkan Reza'ya avukat, Komiser'e rüşvet baskını başlıklarıyla haberlere yer verdi

Başbakan Yıldırım; Seçim barajı düşebilir, CHP Lideri Kılıçdaroğlu Ekranda başlıklarıyla haberleri okuyucusuna duyurdu.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yurt dışında yaşayan Türkler, 16 Nisan'daki referandum için elçilikler, başkonsolosluklar ve sınır kapılarında oy vermeye başladı haberine geniş yer veren gazete, "Önce vatan" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 28 Mart 2017 Salı Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/03/1995703.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..