Posta gazetesi manşetleri 28 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 28 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 28 Mayıs 2017 Pazar günü sabahında Evsiz Sultan manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

28 Mayıs 2017 - 11:19

Posta gazetesi manşetlerine 28 Mayıs 2017 Pazar günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 28 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Levent Yüksel; Sertab'ın üç kağıdına gelip evlendim, Demet Özdemir ile Furkan Palalı Yakalandı, Aşkın Kuralı, Melez güzeller, Paranın A Takımı, Kartal 3. yıldız için sahada, Jet hızıyla değiştirdi, AAA ne güzel haber, Yeraltında sahur başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sultan Nine 80 yaşında. Eşi öldü, evlat hayırsız çıktı. Kiray ödeyemediği için sokağa atıldı habeirne yer veren gazete, "Evsiz Sultan" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 28 Mayıs 2017 Pazar Posta Gazetesi manşetleri

posta