Posta Gazetesi manşetleri 28 Şubat 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 28 Şubat 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 28 Şubat 2017 Salı gününde Dehşet içindeyiz manşetiyle habere yer verdi. Posta 1.sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

28 Şubat 2017 - 07:51

 Posta gazetesi manşetlerine 28 Şubat 2017 Salı günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Şubat 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 28 Şubat 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Kartal kaptı götürdü, Emekliye promosyon ödemeleri başlıyor, Eş zamanlı aşk operasyonu, Oscarlık skandal, İlk Oscar'lı müslüman, Şehidim rahat uyu, Şaka değil gerçek, Büyük ayıp, Kore gazisine kilisede askeri tören başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Adana'da Ali Ölmez, 17 aylık oğlunu kucağına alıp hastanenin 7'inci katının balkonunda intihara kalkıştı. 45 dakika süren dehşeti, vatandaşlar dakika dakika cep telefonlarıyla kaydetti. Kimi facebook'ta canlı yayın yaptı, kimi fotoğraf çekip Instagram'da paylaştı, kimi de çekirdek çitleyip olayı izledi haberine yer veren gazete, "Dehşet içindeyiz" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 28 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri

28 Şubat 2017 Posta Gazetesi manşetleri