Posta gazetesi manşetleri 29 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 29 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 29 Mayıs 2017 Pazartesi günü sabahında Cumhurbaşkanı Erdoğan; İktidar mesajı manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

29 Mayıs 2017 - 07:07

Yeni haftanın ilk iş günü sabahına girilirken, Posta gazetesi manşetlerine 29 Mayıs 2017 Pazartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 29 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Beşiktaş, Gaziantepspor'u 4-0 yenip 15.kez şampiyon olarak üçüncü yıldızı göğsüne  taktı haberini üstten gören Posta gazetesi, "Şampiyon Beşiktaş" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Posta gazetesi ana  sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ensar Vakfı'nın Genel Kurulu'nda 14 yıldır iktidarız ama hala sosyal ve kültürel iktidarımızda sıkıntılarımız var. İmam Hatiplere ilginin artması çok güzel. Ama hayalimizdeki neslin yetişmesinde eksiğimiz var haberinegeniş yer veren gazete, "İktidar mesajı" manşetini attı. 

Garip ama gerçek, 2 dakika sonra 22 kişiyi katletti, 102 yıllık protez, Devlet huzuru, Reina'nı kardeşi'de yerle bir, Kıdemde kritik gün başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 29 Mayıs 2017 Pazartesi Posta Gazetesi manşetleri

posta

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..