Posta gazetesi manşetleri 3 Haziran 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 3 Haziran 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 3 Haziran 2017 Cumartesi günü sabahında Doğa isyanı manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

03 Haziran 2017 - 07:25

Posta gazetesi manşetlerine 3 Haziran 2017 Cumartesi haftasonu günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Haziran 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 3 Haziran 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Yıllardır ödenemeyen kredi borcundan kurtulma formülü 500 bin kişi bu formülü kullandı şimdi sıra sizde, Bedelli görüşmesi, Mehmet Özer; Dostça ayrıldık, İşte zor adamlar, Ölümle yaşam arası, Fotoğraf korkusu, 1 seneye 1 gün kala katliam yaptı, Amerikan vizesi için sosyal medya kontrolü, Hayat seferberliği, Almanya incirlik'ten gidiyor, Evlada veda başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kütahya Inköy'de meraya arkeoloji müzesi yapılıyor. Protesto için 300 köylü kadın 2 bin büyükbaş hayvanla dün Kütahya-Eskişehir yolunu 1 saat kapattı haberine yer veren gazete, "Doğa isyanı" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 3 Haziran 2017 Cumartesi Posta Gazetesi manşetleri

posta

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..