Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 3 Nisan 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 3 Nisan 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 3 Nisan 2017 Pazartesi günü sabahında Hadi gülümse manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

03 Nisan 2017 - 07:31

 Posta gazetesi manşetlerine 3 Nisan 2017 Pazartesi günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 3 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

AK parti'nin kurucusu yol kesti, Yılın öğretmeni sahtekar çıktı, Evlat gibi sahiplendi, Helal olsun, Keskin nişancı Leyla'yı kurtardı, En baba servet, Apartman bursu, En güzel çiçek, Parçalama planı, Güle güle büyük usta, Başbakan Yıldırım; Doğu'da oylarımız arttı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bugün, Siyasette referandum gerilimi, toplumda kutuplaşma endişesi... Uzun zamandır iç karartan haberlerle bunalan Türkiye'nin yüzünü yine kendi insanları güldürdü haberine yer veren gazete, "Hadi gülümse" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 3 Nisan 2017 Pazartesi Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/4130180.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..