Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 30 Nisan 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 30 Nisan 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 30 Nisan 2017 Pazar günü sabahında İhanet nöbeti, Bir gece ansızın gelebiliriz manşetleriyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

30 Nisan 2017 - 09:49

Posta gazetesi  manşetlerine 30 Nisan 2017 Pazar günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 30 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Televizyondaki evlilik programları KHK (Kanun Hükmündeki Kararname) ileyasaklandı haberine yer veren gazete, "Kısmet değilmiş" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Terör örgütü PKK'nın Suriye kolu YPG, sınır karakollarına 3 gündür ateş açıyordu.Amerikan askerleri ve tankları Türkiye'nin karşı ateşini engellemek için sınırda YPG'lilerle nöbet tutuyor haberine yer veren gazete, "İhanet nöbeti" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün şöyle konuştu: Amerikalı dostlara diyoruz ki: DEAŞ'la mücadele ederken yanınıza başka bir terör  örgütü almayın. Sincar'a bir operasyon öbür tarafa bir operasyon 220 teröristi hallettik. Niye? Bu millete oyun oynanmaz. Herkes bunu görecek. "Bir gece ansızın gelebiliriz" başlığıyla habere geniş yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 30 Nisan 2017 Pazar Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/2189516.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..