Posta gazetesi manşetleri 31 Mayıs 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 31 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 31 Mayıs 2017 Çarşamba günü sabahında Çılgın Türkler manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

31 Mayıs 2017 - 07:52

 Posta gazetesi manşetlerine 31 Mayıs 2017 Çarşamba günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 31 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 31 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Genç çiftçiye devletten karşılıksız 30 bin lira, Emekliye yüzde 6.5 zam, Buy çocuğun aylık gideri 37 Bin 500 TL, Gece kulübünde parmağı koptu, Mustafa Ceceli ile aşkı Miami'ye uçtu, Erdoğan'dan saç kontrolü, Genelkurmay Başkanı Org. Akar; FETÖ'nün darbe yapması beklenmiyordu, İlkokulda oruç eğitimi, Vicdansız teklif, Villa değil cephanelik, O kız öldü başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İzmir'den Tunus'a giden Roselina adlı Türk konteyner gemisi gece Libya açıklarında batmak üzere olan eski bir tekne gördü. Teknede çoğu kadın ve çocuk 466 müteci vardı. Geminin 18 kişilik Türk mürettebatı 18 saat uğraşıp hepsini kurtardı ve İtalya'ya bıraktı haberine yer veren gazete, "Çılgın Türkler" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 31 Mayıs 2017 Çarşamba Posta Gazetesi manşetleri

posta