Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 4 Haziran 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 4 Haziran 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 4 Haziran 2017 Pazar günü sabahında Beşiktaş bayramı manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

04 Haziran 2017 - 09:15

Posta gazetesi manşetlerine 4 Haziran 2017 Pazar günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Haziran 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 4 Haziran 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

İhaneti cep'te gördü, İDO Tatlıses; Hayatımda kaybetmekten en çok korktuğum şey telefonum, Murat Boz ve Aslı Enver; Aşk yeniden, Ali Koç; Seneye Başkan Adayıyım, Kutlamada facia, Rize'de gözyaşı, İstanbul'da caddede çete çatışması; 5 yaralı, Eşkiya kurşunu ile Esra babasız kaldı, TEOG şampiyonu Rus, Şok gözaltı, Adı kaldı yadigar başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İstanbul'da Vodafone Park'ta Osmanlıspor'u 4-0 yenen Beşiktaş maç sonrası 2016-2017 sezonu Süper Lig şampiyonluğu kupasını aldı ve 3'üncü yıldızını taktı. Statta bayram vardı haberine geniş yer veren gazete, "Beşiktaş bayramı" manşetini atttı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Haziran 2017 Pazar Posta Gazetesi manşetleri

posta

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..