Posta Gazetesi manşetleri 4 Mart 2017 Cumartesi Posta oku -...

Posta Gazetesi manşetleri 4 Mart 2017 Cumartesi Posta oku - Gazeteler

Haftasonu Posta gazetesi 4 Mart 2017 Cumartesi sabahında Gol değil iftira manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

04 Mart 2017 - 08:26

 Posta gazetesi manşetlerine 4 Mart 2017 Cumartesi haftasonu sabahı hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 4 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Akşam gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu, Doğan Holding Ankara İdari Temsilcisi Barbaros Muratoğlu, Kosova'da FETÖ'cü firari hakim Serkan Aydın ile aynı sitede ev aldı diye haber yazıp manşet yaptı. Bu da mı gol değil Aydın Doğan başlıklı haberin yalan olduğu akşam olmadan ortaya çıktı haberine yer veren gazete, "Gol değil iftira" manşetini attı.

Hain yuvası, İşte Darbenin beyin takımı: 2 Bin 988 kez müebbet, Yemin töreninde evlilik teklifi, Sinop'a gitti Bartın'da konuştu, Almanya'ya şok suçlama: Konsoloslukta bir ay saklamışlar başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

4 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..