Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 4 Nisan 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 4 Nisan 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 4 Nisan 2017 Salı günü sabahında Kontrollü darbe kavgası manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

04 Nisan 2017 - 08:09

 Posta gazetesi manşetlerine 4 Nisan 2017 Salı günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 4 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Emeklinin Temmuz zammı belli oldu, Memurun Temmuz zammı, Duygu Sarışın sevgilisi Çağatay Ulusoy ile aynı evde, İzel'in sanatsal değişimi, Televizyon izlemede dünya şampiyonuyuz, Elektronik sigarayı uçakta içene 1500 TL ceza, Trump'tan Sisi'ye destek, Enflasyon'da 8.5 yılın zirvesi, Gaziantep'te Kına gecesi katliamı; 56 sivilin ölümünü DEAŞ az bulmuş, Tahliye eden heyet görevden alındı, Şehit babasının intikamını alacak, Suriye'ye yeni harekat, İşte metrodaki terörist başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP Lideri Kılıçdaroğlu, 249 kişinin şehit olduğu 15 Temmuz darbe girişimi için Kontrollü Darbe iddiasında bulundu. Erdoğan, Yalancı diye tepki gösterdi. Başbakan da Kimse bu millete hakaret edemez diyerek Kılıçdaroğlu'nu ispata çağırdı haberine geniş yer veren gazete, "Kontrollü darbe kavgası" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Nisan 2017 Salı Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/101344.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..