Posta gazetesi manşetleri 4 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 4 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 4 Temmuz Salı günü sabahında En kritik 6 gün manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

04 Temmuz 2017 - 08:11

Posta gazetesi manşetlerine 4 Temmuz 2017 Salı günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 4 Temmuz 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, CHP lideri Kılıçdaroğlu, Adalet Yürüyüşü'nün bitmesine 6 gün kala İstanbul'a yaklaştıkça provakasyon duyumları alıyoruz dedi. Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş Her türlü önlemi aldık. Ama CHP de uyanık olmalı diye konuştu haberine yer veren gazete, "En kritik 6 gün" manşetini attı.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın açıkladı; 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü için bizzat Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın sevk ve idaresinde 1 hafta sürecek anma programları hazırladık haberine yer veren gazete, "Erdoğan Demokrasi nöbeti tutacak" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 4 Temmuz 2017 Salı Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..