Posta Gazetesi manşetleri 5 Mart 2017 Pazar Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 5 Mart 2017 Pazar Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 5 Mart 2017 Pazar günü sabahında Alistair'in Katili öldürüldü manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

05 Mart 2017 - 08:16

 Posta gazetesi manşetlerine 5 Mart 2017 Pazar sabahı hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 5 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 5 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Tarkan'ın New York konserini Pınar Dilek Kıskandı kıyameti kopardı, Ali Ağaoğlu'nun kızı için 2 Bin kişilik kına, Nilay Deniz: Serenay'a benzetilmek beni çok incitiyor, Zeka derneği kumarhane çıktı, Sinan Oğan'a kürsüde saldırı, Almanya'dan sonra bir yasak da Hollanda'dan: Hani Demokrasi? Süper Büyükanne başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında pazar sabahında, 14 Yıl önce İzmir Foça'da Daimi Akyüz kavga ettiği kişiye ateş açarken bebek arabasındaki Alistair'i öldürmüştü. Geçen hafta tahliye olan Daimi Akyüz'ün önceki gün düğünü vardı. Seni en mutlu gününde öldüreceğim diyen koğuş arkadaşı Akyüz'ü düğününde öldürdü haberine geniş yer veren gazete, "Alistair'in Katili öldürüldü" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım ve Alman mevkidaşı Merkez Krizi aşmak için telefonda görüştü, Münbiç'te gelişmeler olumlu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 5 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

5 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri