Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 6 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 6 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü sabahında Düğün sahte sevgi gerçek manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

06 Mayıs 2017 - 08:29

Posta gazetesi  haftasonu manşetlerine 6 Mayıs 2017 Cumartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 6 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 94 yaşındaki Recep Yatman, torunu Merve'nin mürvetini görmeyi çok istiyordu. Merve, Temmuz'da evlenecekti. Doktorlar dedenizin bir kaç günlük ömrü kaldı deyince Merve hastane bahçesinde sahte düğün yaptı. Dede, sahte nikahtan 3 gün sonra öldü haberine geniş yer veren gazete, "Düğün sahte sevgi gerçek" manşetini attı.

Kod adı sinek kaydı, Whats App'tan haber vermiş, Memleketin suç haritası, Rum uyarısına mehterli yanıt, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül cuma namazı çıkışı sessizliğini bozdu; Saygı mesajı, Anne öldü suçlu oldu, Özel rapor, Avni Yıldırım; Aşka zaman yok, Tuğba Özay; Dıştan çıkınca seksi olurum, En aykırı 10 kadın başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 6 Mayıs 2017 Cumartesi Posta Gazetesi manşetleri

posta manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..