Posta Gazetesi manşetleri 6 Nisan 2017 Gazeteler Posta

Posta Gazetesi manşetleri 6 Nisan 2017 Gazeteler Posta

Posta gazetesi 6 Nisan 2017 Perşembe günü sabahında Gözyaşı kahkaha manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

06 Nisan 2017 - 07:30

 Posta gazetesi manşetlerine 6 Nisan 2017 Perşembe günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 6 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 6 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

90 bin memur alınacak, 3600 günü kaçıranlara erken emeklilik fırsatı, Atanamadı pazarcı oldu, Şimdi sıra konuşmada, Ata denizden papuç çıkardı, Korkudan gömmüşler, Ne aldandım ne de aldattım, Son nefesinde müslüman oldu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 150 sivilin öldüğü kimyasal saldırının ertesi günü Suriye'ye Yardım Konferansı Brüksel'de toplandı. Dışişleri bakanları ölenler için önce saygı duruşunda bulundu sonra da neşe içinde aile fotoğrafı çektirdi haberine yer veren gazete, "Gözyaşı kahkaha" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 6 Nisan 2017 Perşembe Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/820197.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..