Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 7 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 7 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 7 Mart 2017 Salı günü sabahında Hayal Gibi manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

07 Mart 2017 - 07:46

 Posta gazetesi manşetlerine 7 Mart 2017 Salı günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 7 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Avrupa'da aşk turu, Vatanım sensin dizisinin genç oyuncuları ilk kez öpüştüler, Dostluk kazandı, 40'ıncı yılnda direğe tırmandı, Çete villada, En sevimsiz iş ütü yapmak, Sahil güvenlik, Almanya ile nazi gerilimi, Münbiç oyunu, Vicdan sızlatan karar, Korkunç torun başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Olimpik havuzu olmayan Afyon'da yaşayan Yaprak Keskin, sünger dolu havuz'da yaptığı antrenmanla onlarca madalya kazandı. Yaprak başarı sırrını şöyle anlattı: Süngeri su diye hayal ediyorum haberine yer veren gazete, "Hayal gibi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

7 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..