Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 7 Nisan 2017 Gazeteler Posta

Posta Gazetesi manşetleri 7 Nisan 2017 Gazeteler Posta

Posta gazetesi 7 Nisan 2017 Cuma günü sabahında Cumhurbaşkanı Erdoğan; Biz hazırız manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

07 Nisan 2017 - 07:21

 Posta gazetesi manşetlerine 7 Nisan 2017 Cuma günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 7 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Cici kız Özge Ozan ile sevişti, Putin'in eski eşine genç sevgili, 3 güzele 370 Bin Dolar, Twitter'a Lale koydu rezalet çıktı; İngiliz elçiye ağır hakaret, Yoğurt kavgası, Süper Loto'da ikramiye 25 milyon TL; 9haftadır bilen çıkmadı, CHP'li vekile satırlı saldırı, Zayıflama hapı öldürdü, Topçu Kışlası Bilirkişi Raporu: Cumhuriyet mirası zayıflatılıyor, MİT: Biz bilmeyiz yargı bilir, Enerjide milli hamle başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Amerika Başkanı Trump kimyasal silah kullanan Suriye devlet Başkanı Esad'ı vurmakla tehdit etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu açıklamalar lafta kalmasın. Hakikaten icraat ortaya konursa bize ne düşüyorsa yapmaya hazırız diye konuştu habere yer veren gazete, "Biz hazırız" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Nisan 2017 Cuma Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/1943087.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..