Posta gazetesi manşetleri 7 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 7 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 7 Temmuz Cuma günü sabahında İnsan olmak manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

07 Temmuz 2017 - 07:41

Posta gazetesi manşetlerine 7 Temmuz 2017 Cuma günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 7 Temmuz 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi? 

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?  Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Kastamonu Ağlı'da yüksek gerilim hattına çarparak telef olan Leyleğin 4 yavrusuna, 1 1 aydır belediye ekipleri ve mahallelilerbakıyor. Henüz uçamayan leylekler, 2 katlı binanın bacasındaki yuvadalar. İtfaiye her gün binanın önüne geliyor, merdivenle çatıya çıkılıyor. Leylekler için yuvaya et ve ekmek parçaları bırakılıyor haberine geniş yer veren gazete, "İnsan olmak" manşetini attı.

Oğlu çaldı Hande Yener söyledi, İzmir'e göç var, Bugün Tuzla Pazar Maltepe, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Avrupa'nın kararının bizim için kıymeti yok başlıklarını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 7 Temmuz 2017 Cuma Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..