Reklamı Geç
Posta gazetesi manşetleri 8 Haziran 2017 Posta gazete oku -...

Posta gazetesi manşetleri 8 Haziran 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 8 Haziran 2017 Perşembe günü sabahında Sırada kim var? manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

08 Haziran 2017 - 09:51

Posta gazetesi manşetlerine 8 Haziran 2017 Perşembe günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Haziran 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 8 Haziran 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Spora siyaset karıştı, Deniz Seki; Milletim beni akladı, TRT, Görmez'i kızdırdı,Büyük ustaya büyük ayıp, Davulcular sahurda çatıştı; 1 ölü, 2 yaralı, Bebeğini çöpe atmıştı; Cezası 2 bin tl, Türk askeri Katar'da üs kuracak başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Terörü desteklediği iddiasıyla 9 Arap ülkesi Katar ile ilişkisini kesmişti. Katar'ın hamisi İran'ın kalbinde de dün DEAŞ saldırdı haberine yer veren gazete, "Sırada kim var?" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Haziran 2017 Perşembe Posta Gazetesi manşetleri

posta

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..