Posta Gazetesi manşetleri 8 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 8 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 8 Mart 2017 Çarşamba günü sabahında Bakanın bakkal oğlu manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

08 Mart 2017 - 07:46

 Posta gazetesi manşetlerine 8 Mart 2017 Çarşamba günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 8 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Irmak Ünal: Çocuk da yaparım kas da, Sabıkalı aşk, Ekranın delikanlısı, Beren Saat: İyi ki Atatürk çocuğuyum, Başkan Bu ne?, Aile boyu itfaiyeci, Güvende değilim, Doları frenlediler, Yaşar Büyükanıt yoğun bakımda başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Eski Çevre Bakanı Hamdi Üçpınarlar, oğlu Mehmet için hiçbir zaman torpil yapmamış,  devlette imtiyaz sağlamamış, Kendi yağımla kavruluyorum diyen 31 yaşındaki Mehmet Üçpınarlar bakkallık yapıyor haberine yer veren gazete, "Bakanın bakkal oğlu" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

8 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..