Posta gazetesi manşetleri 8 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 8 Mayıs 2017 Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 8 Mayıs 2017 Pazartesi günü sabahında Tribünde tokat rezaleti; Başkan terörü manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

08 Mayıs 2017 - 07:36

Yeni haftanın ilk iş günü Posta gazetesi manşetlerine 8 Mayıs 2017 Pazartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Mayıs 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 8 Mayıs 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

İntibak geliyor, Emekliye eşit maaş, Zirve karıştı, Nöbet vakti, Korkunun zaferi, İhraç çıktı, İhanet yemini başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Işık Eyigüngör ile önce sözlü atıştı. Ardından da böyle tokat attı haberine geniş yer veren gazete, "Tribünde tokat rezaleti; Başkan terörü" manşetini attı.

Metehan Çakal babası şehit olduğunda daha anne karnındaydı. Şimdi 9 yaşında olan Metehan'ın önceki gün sünnet düğünü vardı. Devlet, şehidin emanetini yalnız bırakmadı. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık makam aracını tahsis etti. Metehan sünnete bakan konvoyu ile gitti haberine geniş yer veren gazete, "Kirvesi devlet" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Mayıs 2017 Pazartesi Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..