Posta gazetesi manşetleri 8 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 8 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 8 Temmuz Cumartesi günü sabahında "Canavar" manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

08 Temmuz 2017 - 08:21

Posta gazetesi manşetlerine 8 Temmuz 2017 Cumartesi günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Temmuz 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi? 

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?   Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Sakarya'da Birol Karacal ile Cemal Bay, işyerinde tartıştıkları Suriyeli Halid Al Rahmun'un 11 aylık oğlunu boğdu, 9 aylık hamile eşine tecavüz edip kafasına sopayla vurarak öldürdü. Öldürülen Emani Al Rahmun bugün doğum için hastaneye yatacaktı. İki canavarı linç etmek için Sakarya halkı adliyeyi bastı. Jandarma güçlükle engelledi haberine yer veren gazete, "Canavar" manşetini attı.

Doğan Holding onursal Başkanı Aydın Doğan; 15 Temmuz'da felaketin eşiğinden döndük manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 8 Temmuz 2017 Cumartesi Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..